Archyvai: Accommodation Types

Nameliai (Kaunas City)

Visi nameliai įrengti asmens patogumui užtikrinti. Nameliai turi virtuvę su įranga maistui gaminti. Taip pat visuose nameliuose rasite tualetus, bei dušus. Svetainėje rasite Televizorių, sofą, valgomąjį stalą. Atvykus į namelį jame jau rasite patalinę, rankšluosčius, tad jums šiomis smulkmenomis rūpintis nebereikės.

Rinktis galite skirtingai įrengtus namelius

  • NAMUKAS „GĖLĖS“
  • NAMUKAS „MEDIS“
  • NAMUKAS „SAULĖ“

Nameliai tvarkomi ir patalynė, bei rankšluosčiai keičiami kas 3 parą. Žiemos metu nameliai šildomi.

Apie namelį

Namelio svetainė bei virtuvė erdviausia iš visų namelių. Dominuoja šviesios, pastelinės spalvos. Miegamieji: Vienas miegamasis su dvigule lova, kitas miegamasis su dviem viengulėmis lovomis puikiai tiks 3-4 asmenims pailsėti. Svetainėje yra sofa .

Svarbu

Žemiau nurodytas mokestis nurodomas tik už vietos rezervaciją. Kiti mokesčiai (asmens; miesto; gyvūno ir pan.) nėra įskaičiuoti į kainą ir  juos galite rasti čia.

Nameliui ant ratų (Kaunas City)

Visos vietos padengtos betonine danga, su atskirais žolingais plotais iškyloms. Kiekviena vieta turi prisijungimą prie vandens bei elektros.

Vieta nameliui ant ratų (kemperiui) ar gyvenamajai priekabai 10.00€ / parai. Į kainą įskaičiuotas mokestis už prisijungimą prie elektros, vandens ir nuotekų tinklų.

Jūs rasite

Kempinge įrengtas nuotekų išpylimo taškas. Nemokamai klientas gali naudotis dušais, wc, virtuvėmis, baseinu. Skalbyklos naudojimas už papildomą mokestį. Žemiau nurodyta kaina yra vietos rezervacijos mokestis, papildomi mokesčiai  tokie kaip asmens, automobilio, gyvūno ir kiti yra nurodyti čia.

 

Palapinėms (Kaunas City)

Kempinge palapinėms įrengtas atskiras žolingas plotas. Nemokamai klientas gali naudotis dušais, wc, virtuvėmis, baseinu. Skalbyklos bei daiktų saugojimo seifo paslaugos teikiamos už papildomą mokestį. Taip pat kempinge galite išsinuomuoti palapines, miegmaišius, čiužinius.

Žemiau nurodytas mokestis nurodomas tik už vietos rezervaciją. Kiti mokesčiai (asmens; miesto; gyvūno ir pan.) nėra įskaičiuoti į kainą ir juos galite rasti čia.